הורים

טפסים למילוי ע"י הורי ז' תשע"ט:

שימו לב - מבדקי המיפוי הם על פי הנדרש מתכנית הלימודים של משרד החינוך לכיתות ו'. כל ספר לימוד יכול לסייע. הספר המומלץ על ידנו כהכנה הוא רק המלצה.

מידע
טפסים לקבלה 1.pdf
טופס הצהרת הורים על מצב בריאותו של התלמיד.pdf

מה דעתכם? כיתבו האם אתם בעד? נגד? או אולי אדישים? טופס תשובה

משפחת מנדל מראש העין, למשל, מקפידה מאוד, שמעבר להכנת השיעורים והבילויים עם חברים, הילדים יתאמנו על כלי הנגינה שלהם. כל אחד מארבעת הילדים מתאמן פעמיים בשבוע. "פעמיים בשבוע כל פעם כלי נגינה אחר", אמר בגאווה עמירם בנדל אב המשפחה.

לאון קונביסר, ילד בן 13 מאשדוד, הוא רקדן ריקודים סלונים שמוותר על רוב הדברים שעושים ילדים בגילו בשביל לרקוד. אמו מלווה אותו לכל שיעור שיכול להיארך שעות ארוכות ואף מחכה עד לסיומו. "מתאימים את העבודה בהתאם לצרכי הילדים", אמרה אמו של לאון, וסיפרה על העלויות הגבוהות של הריקוד. "יכולתי לקנות לפחות עוד 3 מכוניות".

לוח הזמנים של דניאל גולן מבת ים גם הוא מאוד צפוף ומגוון: לאחר שהוא חוזר מכיתת המחוננים בה הוא מגביר לימודי מתמטיקה ופיסיקה הוא מתפנה גם לשיעור המוסיקה. אמו יונית מציגה בגאווה את תיקיית ההישגים שלו, אליה הולכת להצטרף תעודה חדשה לאחר שזכה בתחרות שירה.

"הוא מנוי לתיאטרון ילדים והולך לאופרות ילדים ממש מגיל שנה", סיפרה אמו של דניאל. "אני עורכת דין וסגרתי את המשרד שלי, אי אפשר לנהל קריירה כשהילד שלך כל כך מוכשר הוא צריך יחס". דניאל מספר על לוח זמנים צפוף מאוד שלא מותיר לו יותר מדי זמן פנוי: "אין לי זמן לחברים רק בסוף השבוע או כשיש חופש".

הורים לומדים לתקשב

חטיבה עליונה

חטיבת ביניים

חוברת המעבר מחט"ב לחט"ע


נפתחה כיתת "הורים מתקשבים" ואפשר להצטרף...

לראשונה, פתחנו כיתה של הורים המעוניינים להשתלם בשימושי מחשב. המפגש הראשון היה מוצלח, ההורים למדו בנינוחות, נהנו ומצפים למפגשים הבאים. את ההשתלמות בת עשרה מפגשים, בימי ד, מנחה משה רכז התקשוב בליווי התלמידים המקסימים שבתמונה ("נאמני תקשוב"). הורים המעוניינים להצטרף מוזמנים להתקשר: 0525017628