צוותי חינוך

 

שכבת ט'

רכזת: ליאת למברגר
יועצת: טניה אוירך
שירן חתוכה
אורית רובינשטיין
ליאת למברגר
עמית נחום-כריף
אולה סוקולוב

שכבת ח'

רכזת: עירית אמיר
יועצת: גלינה זוקנמכר
אורלי קורן ארז
דני לביא
חיים לוטם
גל שלוש
עירית אמיר

שכבת ז'

רכז: עוז בן צבי
יועצת: טלי אסס
זוהר טליאס
אלינור עטרי
עמית רון
עוז בן צבי
טובית פנחס

רכזת: רחלי אלומה
יועצת: נוגה מנור
ריטה טננגולץ
יסמין בן מיור
תמר כצמן
אסתי דיין
הדס גדיש
אביב צמח

שכבת י"ב

שכבת י"א

רכז: איתן נמיר
יועצת: שרון מאיק
יעל רותם
שלי יגודה
יפעת קייטס
איריס ארבל
יעל סובר
צליל שריקי

שכבת י'

רכזת: ליטל מורג
יועצת: טלי אסס
נאוה אדלשטיין
שלי דגאי
מאיה שדה
אורי תומר
גלית פלינט
נווה תומר

צוותי מקצוע

 

סמ"ל

רכז/ת: שלי יגודה
עדי ברנס
גילי צדקיהו
יפעת קייטס
אולה סוקולוב
ז'ולייט פדלון

תנ"ך

רכז/ת: יפה גופמן
שרון מאיק
אורלי ארז קורן
גילי צדקיהו
יסמין בן מיור

אזרחות

רכז: אורי ברן
ריטה טננגולץ
אביב צמח

צליל שריקי
יורם רומם
סטפן שרון

ערבית

רכזת: אמל סאלח

נג'ואה קעדאן
מלי קפלן
טובית פנחס

לשון

רכזות: יפעת יהל (תיכון) ומורן פרץ (חט"ב)

זוהר טליאס, חגית רייכרט,
טובית פנחס, ליאורה ציון,
ימית קורלנד

היסטוריה

רכזים: יורם רומם (חט"ע)  ויונתן גרוסמן (חט"ב)

צליל שריקי, אורי ברן,
איריס ארבל, סטפן שרון, 
עוז בן צבי

ביולוגיה

רכזת: שלומית פור

רחל אלומה
שלי דגאי
אמירה רוכסאר
גלית פלינט
תמר דורי

מדעים

רכזת: גל שלוש

שלומית פור, שלי דגאי, ערן פלד,
הדס גדיש, תמר כצמן,  תמר דורי, גלית פלינט

חינוך גופני

רכזת: אורית רובינשטיין

גילי לינב
עמית רון
ליטל מורג
ירמי ברנדייס

אנגלית

רכזת: אליס הנרי

חנן ערו, שמיים פז,
עדי אקסלרוד, ענת שדה,
ליה רפינוביץ, יעל סובר,
טניה אוירך, ענהאל דמתי,
דנה סבוראי, צילה אטאס

מתמטיקה

רכזות: חני נילי (תיכון) ועידית שטרית (חט"ב)
אסתי דיין, שירן חתוכה חודיגי,
ינון יסיף, מירי כהן דרור,
אלה קונסטנטינובסקי, ניב ריקלין,
הילה חורש, רועי פרי, איתן בר און,
חיה שפירא, אלכס שפילקו,
דני לביא, עמית שחם,
עירית אמיר

ספרות

רכזת: סיגל מימרן

עדי ברנס, ליהיא פרי,
שלי יגודה, נילי תומר,
יסמין בן מיור, אולה סוקולוב

 

שיעור דרך

רכזת: טובית פנחס

נאוה אדלשטיין
אורלי קורן ארז
ליאת למברגר
ימית קורלנד
זוהר טליאס

תרבות ישראל

רכזת: אורלי ארז קורן

ורד דובשני

מס"ע

רכזת: איריס ארבל

שלי יגודה
עוז בן צבי
יהונתן גרוסמן

תיאטרון

רכזת: שיקמה הופמן זיו

דיויד פארן

אולפן עברית

רכזת: ליבי מקדש

אביבית מקונן

מדעי המחשב

רכז: מוחמד בידס

עירית אמיר

אמנות

רכזת: תמר דיכטר אלקובי

יעל רותם
יפעת קייטס

של"ח

רכז: אורי שפירא

מדעי כדור הארץ

רכז: עוז בן צבי

הדס גדיש
יונתן גרוסמן

מוזיקה

רכז: איתן נמיר

ינינה ציטרין
עומר הורביץ
יותם חרודי

מחול

רכזת: טליה אלבז גרינפלד

ענבל ביי
גוצ'י קוהן לאו

מרכז למידה

רכזת: נוגה מנור מינרבי

תמי עמיר (איידלמן)
נילי תומר
יעל נחום
דרורה פורת
עדי מזרחי
נאוה אדלשטיין

מדעי הסביבה

רכזת: מאיה שדה

כימיה

רכזת: תמר דורי חריף

חינוך מיני

אפרת קלוש

ניהול עסקי

רכז: אורן קלר

פיזיקה

רכז: יוסף עפיף

גיאוגרפיה

רכז: חיים לוטם

ממשל וחברה

רכז: אביב צמח

צליל שריקי

עבודות גמר

רכזת: גלית פלינט

שלי דגאי

 

פנימיה

נעל"ה

דניאל ז'ז'מר
חנה שאטו
אנסטסיה פייגין
מור גולדברג - עו"ס

מגורים

אורית דובין
ורד כשני
יבגני לרנר

מדריכים

נעם ברא"ס
מיה מרקוס
נועם המאוי
ג'ולי לוי שרייבר
קמה קייטס
נועה יונאי

רכז: גלעד מנטל

מנהלה

 

אדמיניסטרציה

איריס רביד - מזכירה
אמיר לוצקי - מנהל חשבונות
חיה חרודי - הנהלת חשבונות
דורית כהן - ספרנית
פיט אברהמי - ספריה

נעמן אפשטיין - ספריה

מחשבים



קלוד קונלין
אבי חנין

תחזוקה

עשירה כרמלי
יגאל כץ
נחום פרץ
רחמים שמחי
שאדי אבו פאדי
מירב אשואל
שירין בולבול